Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022 1. září 2021

Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022 1. září 2021

25.8.2021
3.9.2021

Informace k nástupu do školy ve středu 1. září 2021.

Zahájení nového školního roku proběhne samostatně po třídách.

Ještě před zahájením se bubou všichni žáci testovat na přítomnost Covid 19 antigenními testy.

Organizace nástupu žáků:

• 2. třída příchod do školy na 1. stupeň v 7: 25 hodin, po příchodu se budou žáci testovat.
  • 3. třída příchod do školy na 1. stupeň v 7: 25 hodin, po příchodu se budou žáci testovat.
  • 4. třída příchod do školní družiny v 7: 15 hodin, proběhne testování a p. učitelka Létalová odvede žáky na 1. stupeň.
  • 5. třída příchod do školní jídelny v 7: 15 hodin, proběhne testování a p. učitelka Šurmáneková odvede žáky na 1. stupeň.
  • 6. třída příchod do školní družiny v 7: 30 hodin, proběhne testování a p. učitelka Chylo odvede žáky do jejich kmenové třídy na 2. stupni.
  • 7. třída příchod do školy na 2. stupeň v 7:30 hodin do učebny 8. třídy /vedle ředitelny/, p. učitelka Potůčková provede testování a žáci  odchází do své kmenové třídy.
  • 8. třída příchod do školní jídelny v 7:30 hodin, p. uč. Valentová provede testování a žáky odvede na 2. stupeň.
  • 9. třída příchod do školní družiny v 7: 45 hodin, p. uč. Nováková provede testování a se žáky odchází do jejich kmenové třídy.

1. třída příchod do školy v 8:30 hodin před budovou 1. stupně, kde proběhne slavnostní uvítání prvňáčků. Poté se žáci otestují a společně s rodiči             budou seznámeni s programem prvních školních dnů.

Žáci se budou testovat antigenními testy firmy Genrui Biotech Inc.

Odkaz na instruktážní video: https://www.youtube.com/watch?v=M8e1LDk5bt4&t=12s

Informace k očkování

Žáci, kteří se netestují:

1. Žáci plně očkovaní / od posledního očkování uběhlo 14 dnů/
  2. Žáci, kteří prodělali Covid 19 /  po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu/
  3. Žáci, kteří byli testovaní v odběrových místech / měli negativní výsledek Ag testu ne starší 72 hodin, PCR ne starší 7 dnů/

Ve všech případech je nutné doložit potvrzení.

U žáků 1. stupně mohou být při testování přítomni zákonní zástupci.

Při vstupu do školy musí mít dospělé osoby respirátor třídy FFP2, nebo nanoroušku,

žáci zdravotnickou obličejovou masku.

ředitelství školy