Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Testování žáků od 24.1.2022

28.2.2022

Vážení rodiče a žáci,

podle nařízení MŠMT z 17.1. 2022 se pravidla testování

na nemoc Covid 19 mění takto:

Od pondělí 17.1. 2022 se žáci základní školy testují pouze 1x týdně a to vždy v pondělí,

ihned po příchodu do školy.

Kdo v pondělí chybí a přijde jiný den v týdnu, tak se testuje

v den svého příchodu do školy.

Testují se všichni žáci tedy i ti po očkování či prodělané nemoci.

Testovat se budeme podle tohoto schématu:

1. třída  se testuje ve své kmenové třídě v 7:25 hod. testuje p. uč. Henslová.
  2. třída se testuje ve své kmenové třídě v 7:25 hod. testuje p. uč. Smolková
  3. třída  se testuje ve své kmenové třídě v 7: 25 hod. testuje p. uč. Bartošová

Žáci, kteří přijdou do ranní družiny budou ihned otestováni p. vychovatelkou Přikrylovou.

4. třída se testuje v prostorách školní družiny v 7:15 hod. testuje p. uč. Potůčková, odvádí na 1. stupeň p. uč. Šurmaneková.

5. třída se testuje v prostorách školní jídelny v 7:15 hod testuje p. uč. Šurmáneková.

6. třída se testuje v prostorách školní družiny v 7:30 hod testuje p. uč. Potůčková.

7. třída se testuje v učebně 8. třídy v 7: 15 hod testuje p. uč. Šromotová.

8.  třída se testuje v prostorách školní jídelny v 7:30 hod testuje p. uč. Nováková.

9. třída se testuje v prostorách školní družiny v 7:45 hod testuje p. uč. Polzerová.

ředitelství školy