Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Testování žáků od 3.1.2022

18.1.2022

Vážení rodiče a žáci,

podle nařízení MŠMT o Mimořádných opatřeních vydaných vládou k 22.12.2021

se testování na nemoc Covid 19 mění takto:

Od 3. 1. 2022 se budou v základní škole provádět testy na Covid 19

2 krát týdně a to v pondělí a ve čtvrtek do 17. 1. 2022.

Testováni budou všichni žáci, kteří do školy přijdou tedy i očkovaní i ti po prodělání nemoci.

Pokud přijde žák jiný den ihned se testuje.

Testovat budeme podle tohoto schématu:

1.   třída ve své kmenové učebně v 7: 25 hod. testuje p. uč. Henslová.
  2.   třída ve své kmenové učebně v 7: 25 hod. testuje p. uč. Smolková.
  3.   třída ve své kmenové učebně v 7:25 hod. testuje p. uč. Bartošová.

Žáci kteří přijdou ráno do školní družiny budou testováni p. vychovatelkou Přikrylovou ihned po svém příchodu.

4. třída testování proběhne v prostorách školní družiny v 7: 15 hod testuje p. uč. Létalová.

5. třída testování proběhne v prostorách školní jídelny v 7: 15 hod testuje p. uč. Šurmáneková.

6. třída testování proběhne v prostorách školní družiny v 7: 30 hod v pondělí testuje p. uč. Potůčková ve čtvrtek testuje p. uč. Polzerová.

7. třída testování proběhne v kmenové učebně 8. třídy - vedle ředitelny v 7: 15 hod v pondělí testuje p. uč. Šromotová ve čtvrtek testuje p. uč. Potůčková

8. třída testování proběhne v prostorách školní jídelny v 7: 30 hod  v pondělí i ve čtvrtek testuje p. uč. Nováková

9. třída testování proběhne v prostorách školní družiny v 7: 45 hod v pondělí i ve čtvrtek testuje p. uč. Valentová, v pondělí 10.1. testuje p. uč. Polzerová.

ředitelství školy