Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vyhlášení 2. kola volby zástupce zákonných zástupců žáků do školské rady

Vyhlášení 2. kola volby zástupce zákonných zástupců žáků do školské radyVzhledem k tomu, že u žádného kandidáta nebyl splněn bod d) článku II. Volebního řádu Školské rady Základní školy a mateřské školy Pavlovice u Přerova, kde se praví: „…Ke zvolení kandidátů je nutné, aby kandidát získal nadpoloviční většinu hlasů oprávněných osob zúčastněných ve volbách. Za platné je možno považovat volby, kterých se účastní alespoň jedna třetina oprávněných osob...“, vyhlašuji 2. kolo volby jednoho zástupce z řad zákonných zástupců na čtvrtek 1.12. 2016 od 7.15 hod do 12.00 hod.
Mgr. Jaroslav Mrázek, ředitel školy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů